„Człowiek najpierw pragnie być bogaty, potem piękny, a na końcu zdrowy.”

uzdrowisko

4-10.06.2021

Do rozpoczęcia UZdrowiska pozostało:

6 DNI

20 WYKŁADÓW

30H TEORII I PRAKTYKI

18 PROWADZĄCYCH

KRIOTERAPIA LIVE CAŁEGO CIAŁA

EDYCJA LIMITOWANA – 40 MIEJSC

VADEMECUM

czyli wszystko co musisz wiedzieć o UZdrowisku

Przez 6 dni uczestnicy warsztatów wspólnie działają ze specjalistami, ucząc się jak praktycznie stosować zaprezentowane terapie. Dowiedzą się co to jest autonaprawa, techniki auto-bio-odnowy, a także regeneracji i relaksacji. Poznają żywienie, które nie szkodzi i ćwiczenia, które leczą. Wyłącznie naturalne technologie i sprawdzone terapie.

CIAŁO / UMYSŁ /  ŻYWIENIE / EGZYSTENCJA –  wiodące filary naszych zajęć praktycznych i wykładów, prowadzone przez uznane autorytety i praktyków.

4 – 10.06.2021

Pałac Pakoszów

ul. Zamkowa 3

58-573 Piechowice

Dla wszystkich kobiet i mężczyzn szukających wiarygodnych informacji o narzędziach, terapiach i sztuce zapobiegania chorobom. Szukających wiedzy o odporności i zdrowiu, jego polepszeniu, autonaprawie, równowadze oraz regeneracji.   Także o tym jak utrzymać samodyscyplinę i wytrwać w dążeniu do celu.

4 OBSZARY ZDROWIA

4 OBSZARY ZDROWIA

#1 CIAŁO

Ciało to dom naszej duszy zbudowany z tkanek, układów i narządów. Dom, o który potrzebujemy stale  dbać. Aby działał sprawnie, musimy wiedzieć jak radzić sobie z  kontuzjami i schorzeniami, ale także musimy wiedzieć jak do nich nie dopuścić. Mocny kręgosłup, prężne mięśnie, wydolność i kondycja fizyczna to fundamentalne elementy zdrowego organizmu.

Image of fitness woman in lingerie Young female model with beautiful physique body. Horizontal studio shot with copy space on background.

Trening kształtujący świadomość własnego ciała i wzmacniający go od środka na zewnątrz. Przywraca prawidłowe wzorce ruchowe i niweluje dysfunkcje. Magia Pilatesa polega na tym, że jego efekty nie są widoczne wyłącznie w ciele…

PROWADZĄCY – dr Agnieszka Bajer-Ciszewska

Agnieszka Bajer-CiszewskaOd zawsze fascynuje mnie prawdziwa natura człowieka. Jak dotrzeć „do siebie” przez poznawanie ciała, umysłu i ducha. Widzę w tej magii dużo piękna i dobra. 

Trener The Pilates Standard-Hamburg, studia dietetyczne na IŻŻ w Warszawie, Coach Szkoły Neurocoachingu Krystiana Wyszomirskiego. Prowadzi Ciszewska Pilates Studio, miejsce gdzie oprócz pięknego, silnego i zdrowego ciała odnajdziesz harmonię, spokój, równowagę… a przede wszystkim siebie.

www.facebook.com/pilatesbielany

Przybliżę Państwu zagadnienia związane z utrzymaniem kręgosłupa w dobrej kondycji, wyjaśniając dlaczego mamy takie schorzenia a nie inne oraz dlaczego należy tak dbać o kręgosłup.

PROWADZĄCY – Tomasz Beliczyński/Marzena Beliczyńska

Tomasz Beliczyński_Marzena Beliczyńska

Terapeuta, chiropraktyk, rehabilitant z 20-sto letnim doświadczeniem. Wraz żoną od 10 lat prowadzą własny gabinet chiropraktyki i rehabilitacji. Na co dzień zajmuje się terapią manualną kręgosłupa w stanach klinicznych. Żona Tomasza (Marzena) jest mgr. pedagogiki i technikiem masażystą. Razem uzupełniają się w rehabilitacji  pacjentów, w każdym przedziale wiekowym.  

www.to-mas.pl  

www.facebook.com/neurorehabilitacja

Ruch stymuluje rozwój fizyczny i umysłowy pobudzając aktywność. W połączeniu z muzyką uczy koordynacji całego ciała, pomaga fizycznie wyrazić uczucia i emocje.

Motoryczna różnorodność, atrakcyjność form tanecznych i bezpośredni kontakt z ludźmi to samo dobro.

PROWADZĄCY – Małgorzata Gietler

Małgorzata GietlerJestem choreografem, animatorem kultury, nauczycielem tańca,. Zajmuję się edukacją taneczną we Wrocławiu oraz tworzeniem energetycznej sztuki tanecznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Moja podróż w świecie tańca to 30 lat doświadczania i poszukiwania w przestrzeni ruchu, świadomości bycia, komunikacji. O wyjątkowości tańca wśród innych aktywności decyduje ludzkie ciało, tworzące schematy, wzory w czasie i przestrzeni. Muzyka, która mu często towarzyszy jako narzędzie i inspiracja jest bardzo ważnym bodźcem pozwalającym zatopić się w harmonii ciała, umysłu i dźwięku. Połączenie tych obszarów tworzy pełną paletę świadomości przeżywania, oczyszczania, satysfakcji i chęci do życia.

Agencja Artystyczna STEP 

www.patronite.pl

www.facebook.com/TeatrStep

Wykład o krioterapii, jej początkach, badaniach jakich nikt nie dokonał i o tym, dlaczego cały świat uczy się krioterapii od nas Polaków.

PROWADZĄCY – mgr inż. Zbigniew Raczkowski 

„Matka polskiej krioterapii”, twórca, konstruktor, budowniczy pierwszej polskiej kriokomory (1989r. to druga w Europie i trzecia na Świecie). Za zasługi na polu krioterapii otrzymał Złoty Krzyż Zasługi, Złoty Medal na Salonie BRUSSELS EUREKA 2000 w Brukseli, Krzyż Kawalerski Orderu Wynalazczości Królestwa Belgii i Złoty Medal na 53 Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych  Technik BRUSSELSE EUREKA  2004. Członek Honorowy Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Przekażę najważniejsze informacje: co to jest krioterapia, jakie reakcje naszego organizmu wywołuje zimno, dlaczego terapia jest naturalna oraz co zrobi organizm po spotkaniu z zimnem.

PROWADZĄCY – Emilian F. Zgraja

Emilian F. ZgrajaKreator, przedsiębiorca, projektant, technolog. Współautor badań i budowy urządzeń dla niedosłyszących. Od 18 lat realizujemy projekty i badania zastosowania niskich temperatur w medycynie. W 2016 roku, w naszej pracowni konstrukcyjnej, powstaje pierwsza w Europie i chyba na świecie Mobilna Kriokomora, która ma na koncie dwa rekordy Guinnessa oraz wiele badań, testów, prób w kierunku rozwoju krioterapii medycznej.

www.z-audiomed.pl

Bezinwazyjna i szybka metoda oceny kondycji organizmu: stanu witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, poziomu cukru i cholesterolu oraz poszczególnych układów naszego ciała. Badanie polega na analizie promieniowania elektromagnetycznego fal, emitowanych przez komórki naszego ciała.

PROWADZĄCY – Joanna Kowalczyk 

Joanna Kowalczyk Matka dzieciom, logistyk z zawodu i pomocny przyjaciel z aparatem Quantum dla wszystkich. Mając prawie 50-tkę na karku zmierzyła się z chorobami, które według medycyny akademickiej są nieuleczalne. Dzięki wsparciu profesorów, naukowców, przyjaciół, powróciłam do zdrowia, zmieniając nastawienie, dokonując szczegółowej diagnozy i właściwie zarządzając organizmem.

Ćwiczenia nauczające świadomości swojego ciała i podnoszące nasz organizm na wyższy poziom energetyczny, zapewniające efektywny i miły dzień.

PROWADZĄCY – dr Agnieszka Bajer-Ciszewska

Agnieszka Bajer-Ciszewska 2Trener The Pilates Standard, dyplomowany dietetyk,

Coach Szkoły Neurocoachingu Krystiana Wyszomirskiego. Prowadzi własne Ciszewska Pilates Studio   

www.facebook.com/agnieszka.bajerciszewska

#2 UMYSŁ

Ucząc się nowych rzeczy, rozwijamy umysł i mózg. Mamy też, słuszne zresztą, poczucie jakbyśmy stali się mądrzejsi. Upraszczając, można ująć tak: łatwiej myśleć, gdy nie przeszkadzają w tym trudne emocje, kompleksy czy lęki, a nawet fobie. One zdecydowanie zmieniają nasze widzenie świata i relacje – także ze sobą.

Leczenie hipnozą to zaprzeczenie prostej farmakologii, która stara się wyeliminować objawy. Hipnoza ma za zadanie zdemaskować przyczyny zaburzeń, które tkwią głęboko w podświadomości. Aby osiągnąć zamierzony cel terapeutyczny, wystarczy zostać wprowadzonym w płytki lub średni trans.

PROWADZĄCY – Jacek Stążka

Jacek Stążka

Praktykował u dr Andrzeja Kaczorowskiego i dr Aleksandra Daniłowa. Od tego mniej więcej czasu uważa, że Eskulap miał rację – najpierw słowo, potem zioło a na końcu nóż. Od blisko 30 lat pomaga osobom uzależnionym wyjść z tego kręgu.

www.facebook.com/jacek.stazka 

Zanim Twój mózg zacznie panować nad Tobą, naucz się go wykorzystywać na swoje potrzeby. Kłębiące się w głowie myśli nie dają nam spokoju… przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zaczyna się mieszać…to częste sytuacje i nic nie ma w tym złego. Warto to sobie uświadomić, uporządkować, samemu decydować o tym, na czym skupia się nasz mózg, żeby być „tu i teraz” i widzieć rzeczy takimi jakimi są. 

PROWADZĄCY – dr Agnieszka Bajer-Ciszewska

Agnieszka Bajer-Ciszewska 3Trener The Pilates Standard, dyplomowany doradca dietetyczny.

Coach Szkoły Neurocoachingu Krystiana Wyszomirskiego. Prowadzi własne Ciszewska Pilates Studio. 

www.facebook.com/agnieszka.bajerciszewska

To wykład, o tym jak bez zbędnej ideologii autorzy pomagają ludziom odnaleźć siebie samych – NATYCHMIAST. Możemy spowodować, że energia, która tworzy rzeczywistość, będzie pracować dla nas.

PROWADZĄCY – Andrzej Krystaszek i Oleg Pawliszcze

Oleg Pawliszcze i Andrzej KrystaszekPewnego razu obaj znaleźli się na życiowym zakręcie i poprosili o pomoc. Prośba kierowana była do wszechświata/energii sprawczej i w niedługim czasie doczekali się od niej odpowiedzi.

www.tresuramatrixa.com

Poprzez indywidualny program odnowy psychofizycznej, następuje ogólna poprawa jakości życia (odzyskanie radości i spokoju), wzmocnienie kondycji, uaktywnienie samo uzdrawiających sił organizmu, zmniejszenie napięcia oraz usunięcie blokad energetycznych powstałych w ciele i poprawa zdolności koncentracji.

PROWADZĄCY – Robert Miodowski

Robert MiodowskiDyplomowany naturoterapeuta, masażysta dźwiękiem, radiesteta, absolwent SEE we Wrocławiu     

W harmonii dźwięku

Dzisiaj po wielu latach rozmawiania ze swoim organizmem, któremu regularnie zimą zabieram strefę komfortu  wiem, że zimna nie należy się bać. Nie oznacza to, że nie należy się go całkowicie obawiać, jednakże dozowane w odpowiednich dawkach ma ono zbawienny wpływ na nasze życie fizyczne oraz psychiczne.

PROWADZĄCY – dr Valerjan Romanowski

Valerjan RomanowskiAbsolutny arcymistrz w morsowaniu oraz w kontakcie z zimnem. Człowiek, który zaraża pasją i jest motywacją dla co najmniej kilkudziesięciu tysięcy osób, wielokrotny rekordzista Guinnessa, ekstremalny kolarz, wizjoner i facet, który nigdy, przenigdy się nie poddaje. Człowiek, z którym osiąga się szczyty i spełnia marzenia, który nigdy nie ma wymówek.

www.facebook.com/valerjan.romanovski

#3 ŻYWIENIE

Czy jedzenie to system nagród, psychoterapia, cel życia?

„Dieta” oznacza specjalny sposób żywienia, uwzględniający zarówno ilość jak i jakość spożywanych pokarmów. Jedzenie ma moc terapeutyczną i jest kluczem do dobrego życia. To największy cud natury. Ciało ma ogromną zdolność do leczenia siebie, znacznie szybciej niż uważamy, jeśli przestaniemy spożywać i robić to, co doprowadza je do dewastacji. Ważne jest obserwowanie swojego ciała, słuchanie jego reakcji na przyjmowane pokarmy i próba doboru dla siebie diety najlepszej z możliwych, a nie tylko dobrej.

Ajurweda stała się moim kompasem, który codziennie pokazuje mi nowe spojrzenie na ten sam kierunek drogi. Wspieram ludzi w powrocie do równowagi. Dbam o to, aby pożywienie było lekarstwem dla ich ciała, duszy i umysłu. Pożywienie, które nie tylko jest fizycznym produktem, ale również myślą, oddechem i emocją.

PROWADZĄCY – Danuta Rondzisty-Pietrzak

Dyplomowana konsultantka Ajurwedy I i II stopnia Agni Ajurweda Polska & Shivani Ayurveda Indie, certyfikowana doula, kucharka ajurwedyjska.

www.facebook.com/danka.rondzisty

Dzięki zastosowaniu wiedzy doktora Kwaśniewskiego, w 2011 roku uzdrowiłam siebie w krótkim czasie. Zaskakujące było dla mnie to, że tak prosta metoda jak żywienie, może być aż tak skuteczna. Gdy zastosujemy najprostsze z prostego, organizm sam się zregeneruje i w myśl zasady „po pierwsze nie szkodzić”, dojdzie do samouzdrowienia.

PROWADZĄCY – Celina Chacińska

Celina ChacińskaDietetyk, doradca Żywienia Optymalnego – dyplom nr 292.

www.celinachacinska.pl

Ten sposób odżywiania może wynikać z pobudek zdrowotnych, ekologicznych, ekonomicznych bądź moralnych. Większość wegetarian unika również ryb i owoców morza, a niektórzy rezygnują z produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak żelatyna czy smalec. Co jedzą wegetarianie?

PROWADZĄCY – Piotr Henschke

Piotr HenschkeMistrz kuchni wegańskiej, obecnie szef kuchni w ośrodku medytacji w Białym Domu w Antoniowie. Od lat uczy jak smacznie i zdrowo przygotowywać dania wegańskie. Przeprowadził ponad tysiąc warsztatów i pokazów kulinarnych inspirując innych do wegańskiego stylu życia.
Organizator wielu imprez promujących zdrowy styl życia, między innymi: Vegan World Festival na Stacji Wolimierz oraz Henschke Festival.
Autor książek: „W malinowym chruśniaku”, Kuchnia jogina”

www.facebook.com/Piotrek-Henschke-Vegan-Chef

To znajomość i zrozumienie fizjologicznych i biochemicznych procesów trawienia oraz znajomość składników spożywczych i pokarmów nieszkodliwych, terapeutycznych, pokarmów pochodzenia roślinnego, żywych i wspomagających życie.

PROWADZĄCY – Irek Ciara

Irek CiaraJestem kucharzem terapeutą, fizjologiem przewodu pokarmowego. Uczyłem się od szamanów, zielarzy, bioterapeutów, lekarzy i profesorów na całym świecie. Studiowałem na Akademii Rolniczej we Wrocławiu, na Universita di Ferrara w Italii oraz City University of New York w USA.    

www.szefirek.pl

www.chefirek.pl

Istnieje ścisła zależność pomiędzy tym co jemy a pojawieniem się przewlekłych chorób i dolegliwości. Indywidualny plan żywienia, opracowany w oparciu o wnikliwy wywiad lekarski, pomiary, testy i badania diagnostyczne ma znaczący wpływ  na powodzenie wszelkich prowadzonych terapii.

PROWADZĄCY – lek. Justyna Jakimiuk

dr_Justyna_JakumiukJestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Hawanie i Akademii Medycznej we Wrocławiu. W dotychczasowej praktyce spotkałam się z licznymi schorzeniami u pacjentów, którzy wielokrotnie  korzystali z porad lekarzy. Zostali przebadani przy użyciu najnowocześniejszej aparatury, przyjmowali  coraz to nowe leki, a mimo to nadal nękały ich dolegliwości, byli zrezygnowani i bezradni, nie uzyskując wyraźnej poprawy. Poszukując odpowiedzi na nurtujące mnie pytania przypomniałam sobie powiedzenie Thomasa Edisona; „Lekarz przyszłości nie będzie dawać lekarstw, ale zainteresuje pacjenta odpowiednią dietą” i ono właśnie stało się mottem i pasją mojego postępowania.

ZnanyLekarz.pl

#4 EGZYSTENCJA

Człowiek najpierw istnieje, a dopiero później się definiuje. Nie posiadamy wrodzonej natury, danej mu z góry, jak rośliny. Musimy sam ją stworzyć, nadać życiu sens i wziąć za nie odpowiedzialność.

Człowiek może być kim tylko zapragnie.

Wierzę, że każdy może odkryć drzemiącą w nim siłę, bezcenny spokój, radość i zdrowie. Zmieniam świat przywracając ludziom swobodny oddech, który relaksując ciało i umysł odmienia ducha i życie.
To też jest moje osobiste doświadczenie. Fundamentalne znaczenie jakości oddechu odkryłem, gdy już odzyskałem własne zdrowie. Teraz wspieram innych w tej drodze.

PROWADZĄCY – mgr inż. Bartłomiej Pawlaczyk

Bartłomiej pawlaczyk

Zapraszam na moje wystąpienie, aby zrozumieć jak działa zdrowe oddychanie i wdrożyć je do swojego życia. Oddech się zmienia, więc zmieniajmy go na dobre.

Zawodowo i z pasji jestem trenerem oddechu i odżywiania, certyfikowanym instruktorem metody Butejki oraz oddechu w sporcie metodą Oxygen Advantage. Świadomość oddechu jest mi towarzyszem również podczas przemierzania górskich szlaków i w tańcu.

www.ZdroweOddychanie.pl
www.facebook.com/ZdroweOddychanie

W dzisiejszych czasach dobrobytu i dostępności, jedzenie traktowane jest przede wszystkim jako przyjemność. Powinniśmy jednak pamiętać, że głównym celem spożywania pokarmów jest dostarczenie ciału składników niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania i regeneracji.

Jak mówi słynne przysłowie „ Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce jakie masz do zamieszkania”.

A zatem jak powinniśmy wybierać produkty spożywcze, czym się kierować i jak rozpoznać właściwe, aby cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem. W swoim wykładzie postaram się w prosty sposób przekazać tą wiedzę oraz udzielić wskazówek, aby nasz wybór był przede wszystkim świadomy.

PROWADZĄCY – Krystyna Lewandowska mgr inż. Nauki o Żywności

Krystyna LewandowskaWieloletni praktyk, pasjonata w dziedzinie tworzenia żywności na skalę przemysłową. Ekspert z 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku FMCG w zakresie rozwoju produktów, opakowań i technologii.

Uważny obserwator nastawiony na identyfikację potrzeb klienta, zmotywowany i skupiony na szerzeniu wiedzy, że lepsze i zdrowsze życie zaczyna się od zmiany nawyków, których naprawianie najlepiej zacząć od mądrych wyborów żywieniowych.

Ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze i przeciwbólowe aloes stosowany jest przede wszystkim jako środek regulujący trawienie, a także w chorobach żołądka. Aloes poprawia stan błony śluzowej jelit, pobudza wydzielanie soków trawiennych i ma korzystny wpływ na przemianę materii.

PROWADZĄCY – Piotr Wojtyna

Piotr WojtynaPasjonat i praktyk magicznego aloesu który wpływa na poprawę jakości życia ludzi, którzy jakoś żyli a potem poznali aloes. Dzięki niemu wraca pełnia życia i w ryzach trzymają swoje wyzwania zdrowotne! Na co dzień skuteczny networker. Łączy biznesy i pomaga im porozumieć się aby rosły większe. Jego pasja to, efekt życia syna póki co, bez antybiotyków.

WBC – Whole Body Cryotherapy

WBC – Whole Body Cryotherapy

Czy krioterapia służy do mrożenia?

Na pewno rozgrzeje Twoją odwagę!!!

Przez 5 dni (2 razy dziennie – 10 wejść) uczestnicy zażyją krioterapii, aby aktywować efekty działania zimna, które leczy.

Kontakt z zimnem powoduje nieosiągalną w zwykłych warunkach, naturalną produkcję endorfin – hormonów szczęścia (motywacja, pozytywny wpływ na psychikę), testosteronu (wydolność i kondycja, siła), adrenaliny (działanie przeciwbólowe) oraz dostarczenie dodatkowej porcji ożywczego tlenu do naszych komórek (szybsza regeneracja, odnowa biologiczna, relaks).

Krioterapia wpływa pozytywnie na stan skóry i stosowana jest jako topowa metoda anty-ageing.

Jest nietoksyczna, bezbolesna, absolutnie bezpieczna, nie powoduje efektów ubocznych.

Krioterapia mobilna
„Jeżeli przez rekreację po krioterapii rozumiemy powrót do zdrowia i sił, a także odpoczynek, odbudowę organizmu i regenerację, czy wytchnienie, to zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej wybitnie przyspieszają ten proces i można je zaliczyć obecnie do naturalnych i najbardziej skutecznych”
prof. dr hab. n. med. Zdzisław Zagrobelny

DLACZEGO WARTO?

DLACZEGO WARTO?

Optymalizacja

Osiągasz dużą wiedzę za niską cenę w bardzo krótkim czasie. Dostaniesz efekty pracy i doświadczenie uznanych autorytetów, tworząc nową jakość działania, myślenia i życia.

Holistyka

Nie znosisz zasad, bo w sercu wiesz, że istnieje lepszy sposób. Nasz cel to cały organizm. To okazja, aby zatroszczyć się o całego CIEBIE: o ciało, umysł, żywienie i egzystencję, które nie istnieją osobno bez siebie.

Praktyka

Przeżyjesz to osobiście. Nabierzesz wprawy i umiejętności w stosowaniu pozyskanej wiedzy. To potężna porcja praktyki od autorytetów, którzy zadbają, byś aktywnie uczestniczył w naszych warsztatach.

COACHING

Odczujesz komfort posiadania coach-a, z którym możesz wytworzyć bezpośrednią relację. Dzięki tej najprostszej, ale i najefektywniejszej metodzie rozwoju osobistego, wzmocnisz swoją świadomość odpowiedzialności za życie i zdrowie jakie tworzysz.

Optymalizacja

Osiągasz dużą wiedzę za niską cenę w bardzo krótkim czasie. Poczujesz jak działa kumulacja informacji o najważniejszych obszarach Twojego zdrowia. Dostaniesz wiedzę uznanych autorytetów, tworząc nową jakość działania, myślenia i życia.

Holistyka

Nie znosisz zasad, ponieważ w sercu wiesz, że istnieje lepszy sposób. Nasz cel to cały organizm. Będziesz miał okazję zatroszczyć się o stan swojego ciała, umysłu, ducha i egzystencji, które wzajemnie bardzo wpływają na siebie.

Praktyka

Nabędziesz wprawy i umiejętności w stosowaniu pozyskanej wiedzy. Przeżyjesz to osobiście. To ogromna porcja praktyki od autorytetów, którzy zadbają o to, byś aktywnie uczestniczył w warsztatach.

COACHING

Poznasz komfort posiadania wsparcia coach-a, z którym możesz tworzyć bezpośrednie połączenie. Dzięki tej najprostszej i najefektywniejszej metodzie rozwoju osobistego, wzmocnisz swoją świadomość odpowiedzialności za życie i zdrowie jakie tworzysz.

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

Pakoszów, późnobarokowa posiadłość usytuowana w zacisznej okolicy pomiędzy Piechowicami a Jelenią Górą.

Hotel*****Pałac Pakoszów w Karkonoszach to siedziba z XVIII wieku, przekształcona w luksusowy *****hotel, którego wnętrza oraz otoczenie oddają klasyczny charakter Śląska.

Zanurzą się Państwo w polsko – niemieckiej gościnności, doświadczą wyjątkowej atmosfery łączącej tradycję Dolnego Śląska z serdecznością profesjonalnego hotelarstwa. Zaaranżowane przez właścicielkę obiektu dr Ingrid Hartmann oraz bremeńskiego architekta Christophera Jana Schmidt pomieszczenia czekają w iście książęcym stylu na swych gości.

Najmłodszy wnuk ostatniej właścicielki, Margarethe Drewes, z domu Hess, Dr. Hagen Georg Hartmann, dzięki integracji europejskiej mógł w 2005 roku powtórnie nabyć dawną rodzinną posiadłość i nadać jej obecną formę i przeznaczenie.

W 2012 roku pałac został otwarty jako *****hotel. W 2018 roku właściciele postanowili dobudować w jego północnej stronie kolejną restaurację i pokoje hotelowe. Tak powstała nowa część hotelowa – Nad Stawami.

BILETY

BILETY

Zapewnij sobie udział w warsztatach UZdrowisko!!!

Nie zwlekaj!!

Edycja limitowana – jest tylko 40 miejsc 

Koszt 6 dniowych warsztatów uzdrowisko

8500, - PLN

(Wystawiamy faktury VAT)

Przelew za uczestnictwo w warsztatach uZDROWISKO prosimy wysłać na:

Z-AudioMed  51-692 Wrocław ul. Szanieckiego 40 nr konta: 56 1020 5242 0000 2102 0455 9474

W tytule przelewu podaj ilość zamówionych miejsc, równolegle na uzdrowisko@z-audiomed.pl prosimy wyślij imię i nazwisko uczestników oraz nr telefonu. Na pewno ułatwi to komunikację i przygotowanie showpassów, info dla pałacu etct.

Masz pytania? Dzwoń na +48 601 727 110. Odpowiemy na wszystkie.

NIESPODZIANKA

NIESPODZIANKA

Masz możliwość negocjowania ceny!

Negocjujemy przez 10 minut, nie dłużej, po przekroczeniu czasu rozmowę rozłączamy.

Dzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 – 14.00. na +48 601 727 110

MATERIAŁY DO POBRANIA

MATERIAŁY DO POBRANIA

Chcesz wiedzieć więcej? Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet materiałów do pobrania. Znajdziesz tam wiele istotnych szczegółów.

ORGANIZATOR

ORGANIZATOR

PARTNERZY I PRZYJACIELE

Robert Miodowski NOWE logo
logo tresura matriksa
oswajamy-zywioly-logo-header

SOCIAL MEDIA

SOCIAL MEDIA

tu jesteśmy aktywni

MASZ PYTANIA?

MASZ PYTANIA?

skontaktuj się z nami

601 727 110