Ładowanie strony...

– 100 st. Celcjusza na stadionie PGE Narodowym w Warszawie

Kwiecień 4, 2019 przez KaMobil0

W dniach 6 – 7 kwietnia 2019 roku w Warszawie na stadionie PGE Narodowym odbędzie się próba ustanowienia rekordu Guinnessa w najdłuższej jeździe na rowerze stacjonarnym przy temperaturze minus 100 st. Celsjusza podczas „BIKE EXPO – narodowy test rowerowy 2019”

Przedsięwzięcie w ramach projektu „Oswajamy Mróz 2019” realizowane będzie w komorze kriogenicznej zamontowanej na Kamobilu postawionym przez firmę Z-AiudoMed z Wrocławia.

Valerjan Romanovski dokona jazdy na rowerze stacjonarnym w temperaturze minus sto stopni Celsjusza w możliwie najdłuższym czasie. O ostatecznym wyniku zdecyduje kondycja zawodnika. Nad poprawnością rejestracji rekordu Guinnessa czuwać będzie specjalny zespół sędziowski.

Celem głównym działalności zespołu Valerian Romanovski Team jest poznanie, badanie i analiza możliwości adaptacyjnych człowieka w skrajnych warunkach otoczenia. Ekipie VR Team przyświeca również idea dawstwa szpiku kostnego i komórek macierzystych oraz zwrócenie uwagi osób zmagających się z życiowymi trudnościami na hasło: „Możesz więcej niż myślisz”.

Ponad to w ramach BIKE EXPO zostanie oficjalnie zainaugurowany sezon rowerowy 2019. Odwiedzający będą mogli obejrzeć najnowszy sprzęt rowerowy oraz akcesoria a także spotkać sportowców i posłuchać rad fachowców. Na płycie stadionu będzie można się pościągać w amatorskich wyścigach kolarskich lub przetestować rowery różnych producentów.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!


Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *


logo-white-footer

KaMobil to komora kriogeniczna zespolona z samochodem. Całkowicie samodzielna i samowystarczalna.

KaMobil ma wszystkie zalety i udogodnienia komory stacjonarnej plus możliwość szybkiego przemieszczania się.

COPYRIGHT - Z-AUDIOMED - 2019